Seda Bakan

Ben çok küçük yaşlardan beri okula gider gibi diş doktoruna giden biriyim 🙂 Dişlerim fazlasıyla birbirlerinden bağımsız, kafalarına göre hareket ediyorlardı. Sonra onları barıştırıp, yakınlaştırmamıza ramen düzene alışamadılar. Uzun doktor arayışlarım üzerine Hakan beyle tanıştık ve bütün sorunları ortadan kaldırdı. Şiddetle tavsiye ediyorum, inatçı dişlerin dostu 🙂

Svitlana Zaharova

Hakan Bey’le 2006’da tanıştım ve diş sağlığım açısından hayatımda yaptığım en iyi şeyin bu olduğunu söyleyebilirim. 🙂 Benim dişlerim eskiden köpekbalığının dişleri gibi çift sıraydı; şimdi ise bir ipe geçirilmiş incilerden farksız ve bunu tamamen Hakan Bey’e borçluyum. Kendisi sadece sağlık değil, estetik açısından da durumunuzu değerlendirip ona göre bir tedavi öneriyor. Sonuçtan çok memnunum ve kendisine tekrar çok çok teşekkür ediyorum. Günlük hayatta da tüm yakınlarıma ve arkadaşlarıma kendisini öneriyorum. Kesinlikle işinde uzman; ayrıca da çok sempatik ve kibar bir insan. Herkese öneririm. 🙂

Ece Bilir

Öncelikle Hakan Bey’e ne kadar teşekkür etsek az. Ilk önce ablam tedavi oldu ve çok memnun kaldı daha sonra da ben tedaviye başladım. Dişlerimin çarpıklığı çok fazlaydı ve düzeltilmesi çok zor gibi duruyordu ama sağlıktan estetiğe kadar her şeyi ince ayrıntısına kadar düşünen Hakan bey sayesinde dünyanın en güzel dişlerine sahip oldum diyebilirim. Bu tedavi sureci hizmetlerinin titizliği, temizliği, ilgi alakaları sayesinde çok çabuk geçti. Ne ara tel takıldı da çıkarıldı anlayamadım denilebilir. En düzelmeyecek gibi duran dişleri bile mükemmel bir şekilde düzelten Hakan Bey’e çok teşekkür ediyorum ve kendini güvenilir bir diş hekimine emanet etmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Gökçe Yavuz

Hakan Bey ile tanışmaya karar vermem internette uzman ortodonti doktorları araştırmam sonuçlarında oldu, buradaki referansları iyi ki dikkate almışım diyorum:) 1 sene süren şeffaf diş teli tedavim süresince kendisinden ve ekibinden destek ve sıcak bir yaklaşım gördüm. Diş teli tedavisi sabır isteyen bir süreç , bu süreçte Hakan Bey doktorunuz ise kesinlikle tedavi çok daha kolay ve keyifli olacaktır. Artık güvenle gülümseyebildiğim ve ne zaman bir diş problemim olsa gidebileceğim bir adres bulduğum için doktoruma ve ekibine sonsuz teşekkürler, herkese tavsiye ediyorum 🙂

Nuran Önder

Ortodonti üzerine şikayeti olan kişiler kafalarında hiç bir soru işareti kalmadan temiz, hijyenik ve güvenilir, işinde en doğru adımı atan bir doktor ararlarsa Dr. Hakan Dönmez’i tercih edebilirsiniz. İşini başarılı bir şekilde en layığıyla yapan Dr. Hakan Dönmez’e buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…

Kesinlikle tavsiye edilmeyi hak eden bir beyefendi ve hekimdir. Hasta ilişkilerinde her daim saygılı ve sempatik tavrı sayesinde insanda çok büyük bir güven ve rahatlık veriyor.

Ceren Yalçıntaş

Birçoğumuzun zihnindeki önyargılarla dolu diş doktoru profilini tek bir seansla yıkmayi başarıp, hayatımın geri kalanı boyunca agız ve diş sağlığımı gönül rahatlığıyla kendisinin kontrolüne bırakabileceğim bir doktorla tanışmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Profesyonel iş hayatında insanlarla yoğun iletişim gerektiren durumlarda hem estetik açıdan ilk izlenimi olumlu yönde sağlamak, hem de sağlıklı dişlere sahip olmanın, kendiniz için yapabileceğiniz büyük bir iyilik olduğunu düşünüyorum.

Kendisiyle ortodontik tedaviye başlamadan önce başvurduğum çoğu diş doktorunda rastlamadığım bir empati yeteneğine ve konusuna hakimiyet açısından üst düzeyde teknik donanıma sahip olması, hasta ilişkilerinde her daim saygılı ve içten tavrı sayesinde insanda çok büyük bir güven teşkil ediyor.

Sağlıklı ve ışıl ışıl bir gülümsemeye sahip olmak isteyen herkesin kendisiyle tanışmasını diliyor ve kendisine, ortodontik tedaviye başlama kararının, hayatımda attığım en doğru adımlardan biri olmasına imkan sağladığı için teşekkür ediyorum.

Erkan Güleryüz

Muhteşem Doktorumuz…
Hem ben hem de eşim tam iki yıldır Dr. Hakan Bey’in Nişantaşı’ndaki şahane muayenehanesine gidip geliyoruz. Hakan Bey’i de tüm ekibini de çok seviyoruz. Benim tedavim bitmek üzere ama alışkanlık oldu doktorumuza uğramaya devam edeceğim. Teşekkürler; yüzümdeki bu güzel gülümseme için.

Treysi Tokatlilar

Dr. Hakan Donmez’i kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Kucuk yaslarda diş sağlığı problemleri yasayan biri olarak, Dr. Hakan Donmez’i ilk ziyaret ettiğimde bana her turlu yardımı sunmuşlardı. Sadece dislerimin carpıklıgı ve çene sorunlarına cozum bulmakla kalmayıp, dis temizliği ve korumasına da son derece yardımcı olmuşlardır. Tedavi sırasında Amerika’da okuluma gidip gelirken, Dr. Hakan Donmez yapılan müdahalenin sonuçlarını başarıyla ele almış ve tedavimi en guzel sekilde bitirmiştir. Senelerdir tanıdığım Dr. Hakan Donmez’i hic suphesiz herkese tavsiye ederim.

Esin Sara Akgüder

Hakan bey sayesinde artık dişlerimi çok seviyorum. Yirmilik dişlerim çekildiğinden beri dişlerimden memnun değildim, 2 yıl önce bu memnuniyetsizliği gidermeye karar verdim. Kendisi de diş hekimi olan bir arkadaşım, ortodontik tedavi için Dr. Hakan Donmez´i tavsiye etti. 2 yıl süren profesyonel tedavisi sonucunda artık her bir dişimi seviyorum. Hakan bey 2 yıl boyunca sürekli dişlerimi takip etti, dişlerimi sadece düzeltmekle yetinmedi ayrıca da estetik açıdan şekillendirdi. Dişlerinden memnun olmayan veya daha da güzelleştirmek isteyen herkese gönül rahatlığıyla Hakan beyi tavsiye edebilirim.

BG

Sayın Hakan Dönmez’i tanımak ve tedavimi kendisi ile başlatıp, sürdürüp, bitirmek benim şansımdı! Gözlerinizi kapatıp kendinizi tamamen teslim edebileceğiniz bir hekim bulmanın çok zor olduğu bir dönemde özellikle.

Kendisinin estetik anlayışı ve en yeni teknolojileri sürekli takip eden merak eden bilgi birikimi, araştırıcı yapısı ve hekimliği ve herkesle rahatça kurabileceği dürüst iletişimi sayesinde tedavi koltuğuna rahatça oturup gözlerimi kapayabildiğim için şanslıyım.

Bugün Hakan Bey sayesinde daha da güzel olan dişlerim ile mutluluğum artmış ve kısmetim açılmıştır.

Tereddütsüz tavsiye edilmeyi hak eden bir beyefendi ve hekimdir.

Çok teşekkürler.

Tianda Windfield

Dear Dr. Donmez,

I had a visit with my orthodontist last week and he told me that my progress was great and that in March he will be taking the braces off.
I will then get a night brace which I will have to wear both day and night for 3 months and then only at night after that (for the top part of my mouth)
and for the bottom part, I will get a “permanent wire” (I don’t know the official name) in the back of my teeth.
I just wanted to say Thank you so much and I really appreciate all that you did for me, I never expected that they will be coming off this soon, but I’m really happy and I know that it is because of your work. I was doubtful of seeing a foreign orthodontist at first, but now I have absolutely no regrets and I’m really pleased with the outcome.
Thanks again and greetings from a very cold Netherlands right now :s
Please say hello to your assistants and your wife for me.
Kind regards

Dr. Hadi Sutedja

Dear Dr. Donmez,

I saw Tianda a few days ago.  You did excellent job!  Tianda also is happy with the result.
Thank you so much.
I plan to deband the case asap.

All the best

Ceyda Sayali

Dr. Hakan ile gorusmeden once tedavimin uzun surmesinden ve tellerin yaratacagi goruntunun gunluk hayatimi etkilemesinden endiseliydim. Durumumu dinleyerek, bana uygun, kisa surede tamamlanabilecek yeni bir tedavi onerdi. Tum surec boyunca, her asamada beni tedavinin ayrintilariyla bilgilendirerek normalde korkarak oturacagim disci koltugunda guven ellerde hissetmemi sagladi. Hem tedaviden hem de kendisinin empatik yaklasimindan cok memnun kaldim; kendisi herkese guvenle onerebilecegim bir hekim.

Serap Akyol

Sayın Hakan beyin ve ekibinin göstermiş olduğu ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi ve ekibi bu konuda uzmanlaşmış çünkü tedavi sırasında kesinlikle rahatsız edici hiç bir sorunla karşılaşmadım. Özellikle diş tedavisi herkesin korku ile yaklaştığı bir tedavidir. Ben Hakan Dönmez’in muayenehanesinde zircon kaplama, kanal tedavisi ve 20’lik diş çekimi yaptırdım ve artık sunu itiraf etmeliyim ki, tedavi koltuğuna çok rahat oturup sonsuz bir güvenle işlemin bitmesini bekliyorum. Kendisinden ve ekibinden son derece memnunum. Başarılarının devamını diler, tüm bu konuda rahatsızlığı olan insanlara tavsiye ederim, her türlü diş sorunlarınız için tavsiyemdir..
TEŞEKKÜRLER.

Doğa Selen Takunyacı

Kücüklügümden beri severek gittiğim doktoruma bana bu kadar güzel bir gülüşü hediye ettiği için sonsuz teşekkürler herkese tavsiye ederim.

Doğa Su Aydın

Yaklaşık 26 ay süren bir tedaviyle çok güzel bi gülüşe kavuştum. Fotoğraflarda hiç gülümseyemeyen ben artık ağzım kapanmıyor. Şiddetle tavsiye ederim 🙂

Altuğ Gönülal

Küçüklüğümden beri çarpık ve düzensiz dişlerim vardı. Gülmekten hep çekindiğim zamanlar oldu. Tavsiyeler sonucu bundan yaklaşık 3 sene önce Hakan beyle tanıştık. Değerli dişçim şehir değişikliğim nedeniyle tedavi sürem her ne kadar uzasa da en başarılı ve en kısa şekilde bitirmeyi başardı. Dişlerim muntazam bir şekilde düzeldi ve yüz hatlarım görülür hale geldi. Ortodonti tedavim süresince tıbbi bilgi ve insani yardımlarını esirgemeyen sayın Hakan DÖNMEZ ve değerli ekibine çok teşekkür ederim. Yüzümdeki bembeyaz ve sağlıklı gülüşü onlara borçluyum.