Ortodonti Uzmanı Dr. Hakan Dönmez, 2003 yılında İstanbul Nişantaşı’ndaki kliniğini hizmete açtı. Bugün 15 yılı geride bırakan kliniğinde uzman ekibiyle birlikte hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Başlangıçta tek diş ünitesi ile hizmet veren kliniğe, daha sonra ikinci bir diş ünitesi, 2007 yılında ise dijital (düşük dozlu) panoramik ve sefalometrik radyografi cihazı eklendi. Zamanla hastalarından gelen istekleri değerlendiren Ortodonti Uzmanı Dr. Hakan Dönmez, ortodonti dışındaki tüm diş tedavileri için hastalarını yönlendirebileceği, konularında uzman diş hekimlerinden oluşan interdisipliner bir ekiple iş birliği yapmaya başladı.

2008’den beri düzenli olarak tüm hastalarında çoğunlukla Amerika’da uygulanan Indirekt Bonding yöntemini uygulamaktadır. 2010 senesinden bu yana giderek artan bir yoğunlukta Asoaligner (şeffaf düzeltici plaklar) uygulamaktadır ve bu konuda üniversitelerde ortodonti uzmanlarına seminerler vermektedir. Ortodonti Uzmanı Dr. Hakan Dönmez, Incognito ve Harmony Lingual Ortodonti Sistemleri eğitimlerini başarıyla tamamlamış ve sertifika almıştır. 2009 yılında hastalarına daha etkili ve daha şık bir ortamda hizmet verebilmek amacıyla muayenehanesinde birçok yenilik yapmıştır.

Hayat boyu sürekli eğitime inanan bir nefer olarak bilimsel ve teknik anlamda daima kendini geliştirmeyi hedeflemiştir. Kendini mesleğine adamış bir ortodonti uzmanı olan Dr. Hakan Dönmez, ekibinin de desteğiyle hastalarına en iyi şekilde hizmet vermeye uzun yıllar boyu devam edecektir.