Ortodonti Uzmanı Dr. Hakan Dönmez, 2003 yılında İstanbul Nişantaşı’ndaki kliniğini hizmete açtı. Bugün 20. yılını kutlamaya hazırlanan kliniğinde uzman ekibiyle birlikte hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Başlangıçta tek diş üniti ile hizmet verilen diş kliniğine, 2005 yılında ikinci bir diş üniti, 2007 yılında ise dijital (düşük dozlu) panoramik ve sefalometrik röntgen cihazı ekledi. Zamanla değerli hastalarından gelen istekleri değerlendiren Ortodonti Uzmanı Dr. Diş hekimi Hakan Dönmez, hastalarına tüm ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetlerini verebileceği, konularında uzman diş hekimlerinden oluşan meslektaşlarıyla interdisipliner bir iş birliği yapmaya başladı.

2008 yılından bu yana Amerika’da konunun uzmanı olan Anthony J. Belgin’den öğrendiği, çoğunlukla Amerika’da uygulanan Indirect Bonding (dolaylı yapıştırma) yöntemini düzenli olarak tüm hastalarında uygulamaktadır. 2000’li yılların başından itibaren Türkiye’de şeffaf düzeltici plakları hastalarına uygulayan ilk ortodonti uzmanlarındandır. 2008 yılında şeffaf düzeltici plaklar konusunda dünya çapında otorite kabul edilen Güney Kore’li Dr. Tae Weon Kim’den önce Almanya’da sonra Güney Kore’de bir hafta eğitim almıştır. 2010 senesinde Japon şeffaf düzeltici plak markası olan Asoaligner’ın Japonya’da Tokyo’da eğitimini almış ve kliniğinde uygulamaya başlamıştır. İstanbul ve Ankara’daki üniversitelerde ortodonti uzmanlarına Asoaligner seminerleri vermiştir. Teknolojik gelişmeler sayesinde neredeyse tüm ortodontik bozuklukları düzeltmede faydalı bir tedavi yöntemi olan Invisalign şeffaf düzeltici plak yönteminin eğitimini 2019 yılında başarıyla tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmıştır. Ortodonti Uzmanı Dr. Hakan Dönmez, Incognito ve Harmony Lingual Ortodonti Sistemlerinin eğitimlerini de başarıyla tamamlamış ve sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Yıllar içinde hastalarına daha hijyenik ve daha verimli diş tedavilerini daha şık bir ortamda sunmak amacıyla birçok teknolojik yenilik yapmıştır. Son teknolojik ilavelerden biri de iTero Ağız İçi Tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde geleneksel yöntemlerle diş kalıbı almak yerine dişler üç boyutlu olarak net bir şekilde taranmaktadır.

Hayat boyu sürekli eğitime inanan bir hekim olarak bilimsel, teknik ve hobi alanlarında daima kendini geliştirmeyi hedeflemiştir. Kendini mesleğine adamış bir ortodonti uzmanı olan Dr. Hakan Dönmez, uzman ekibinin de desteğiyle hastalarına titiz bir şekilde tüm diş sağlığı tedavi hizmetlerini vermeye devam etmektedir.