Ortodonti tedavisi fiyatları her hasta için farklılık gösterir. Hastanın ihtiyacına göre kullanılan malzeme ve ortodontik tedavinin ne kadar sürdüğü fiyatı etkileyen faktörlerdir.

Ortodonti tedavisi fiyatı, tedavi süresinin uzun olmasından dolayı uygun ödeme planlarıyla bütçenize anlık bir yük getirmez ve orta-uzun vadede ödenebilir.

Ortodonti Tedavisi Fiyatları

Ortodonti tedavisi fiyatları ile ilgili tüm sorularınız için lütfen bizi hemen arayın ve size uygun tedavi planı için harekete geçin.

Ortodonti tedavisi düzeltici bir tedavi, yani kişinin gerçek dişlerini uygun ve sağlıklı bir duruma geri döndürme işlemi, olduğu için tedavi fiyatı protez dişlerin veya diğer estetik müdahalelerin fiyatlarıyla karşılaştırıldığında gayet ekonomiktir.

Ortodontik tedavinin ağızdaki dişlerin doğal yerleşimini sağlaması ileride oluşacak diş ve ağız problemlerini en düşük düzeye çekmekte yardımcı olacağını düşünürsek,  fiyatına göre sağlığınız için çok iyi bir yatırım olduğunu söyleyebiliriz.

Ortodonti Tedavisi Fiyatı Kesin Olarak Nasıl Belirlenir?

Hekiminiz ağız ve çenenizin panaromik röntgenleriyle birlikte sizi fiziksel olarak muayene etmesinden sonra bir tedavi planı ortaya çıkar. Sizin de tedavi alternatiflerinden birini seçmenizden sonra kesin fiyat ortaya çıkmış olur.

Bunun dışında bir yöntem ile ortodonti tedavisi fiyatı ancak kabaca bir tahmin olarak söylenebilir.

Şefaf Plaklarla Ameliyatsız Yüz Estetiği
Koruyucu ve önleyici ortodonti nedir?
Ortodonti Tedavi Aşamaları
Çarpık, yamuk diş tedavisi ile dişler nasıl düzeltilir?
Ortodontik Tedavi için Diş Çekimi
Çocuklarda erken süt dişi kayıpları ve yer tutucular